e-pasts:

info@parsteigumukaruselis.lv

Mob. 25411666

Skype Me™!

Iluzionists

Jūsu vakaru interesantāku padarīs mūsdienīgu triku meistars 0 iluzionists Toms, kas pat visuzmanīgāko vērotāju spēs "apmānīt" 

 

DZĪVĀ MŪZIKA

Neviens nepaliks vienaldzīgs izdzirdot mīļākās melodijas un ļausies deju burvībai. Grupa „Rēzuss Pozitīvs”, kura muzicē 4 jautri un atraktīvi puiši – priecēs Jūs ar tautā iemīļotām melodijām. Mūzikas zanrs – Roks, kantrīroks, šlāgeris. Puišiem ir daudzu gadu muzikālā pieredze uzstājoties gan privātajās ballēs,kāzās,jubilejās, gan publiskos pasākumos, gan veiksmīgi sadarbojoties ar daudziem Latvijā populāriem mūziķiem un aktieriem. Puiši muzicē gan pilnā sastāvā, gan nepilnā sastāvā, atkarībā no klienta vēlmēm – sintezators, ģitāra, vijole, saksafons.

 

VIESMĀKSLINIEKI

Piedāvājam Jūsu pasākumus padarīt vēl krāšņākus un neaizmirstamākus, pieaicinot tautā iemīļotus dziedātājus, aktierus, dažādas šovprogrammas.

Burvju mākslinieks LeonīdsInteresanti un aizraujoši burvju triki ar skatītāju iesaistīšanu.

 

NEATKARĪGĀ TEĀTRA „ KABATA” AKTIERI (Dailes un Nacionalā teātra aktieri)

Piedāvā dažādas izbraukuma izrādes un muzikālos priekšnesumus ar tautā iemīļotu un populāru aktieru līdzdalību.

 

ČIGĀNIEŠU ŠOVPROGRAMMAS (ar skatītāju iesaistīšanu)

Indra Burkovska un Ruta Vītiņa jebkurā pasākumā ienesīs humoristisku piesitienu un neviens nepaliks vienaldzīgs. Jautrība ir garantēta un pat visnopietnākā cilvēka lūpu kaktiņā iezagsies smaids redzot un dzirdot šīs apburošās aktrises.

alt

 

PASĀKUMU PROGRAMMAS

Programmas pasākumiem izstrādājam individuāli, vadoties pēc klientu vēlmēm. Piedāvājam dažādus tematiskos pasākumus – Ziemassvētku balles, Pidžamu balles, pasākumi ar viduslaiku tematiku, ar mežonīgo Rietumu tematiku u.c. Vadoties pēc balles tematikas, piedāvājam arī dažādus viesmāksliniekus.

 

Top.LV