e-pasts:

info@parsteigumukaruselis.lv

Mob. 25411666

Skype Me™!

Dzimšanas dienu Programmas

Heijā.... Tavam mazajam tuvojas ballīte? Aicini ciemos mūsu trakulīgos pasaku tēlus,jo kā gan vislabāk, ja ne nosvinēt dzimšanas dienu jautrā draugu pulciņā!

IESPĒJAMIE TĒLI TAVĀ BALLĪTĒ: (skat. sadaļā PASAKU TĒLI)

Jestrais MIKIJS,
mīlīgā MINNIJA,
ceļotājs DONALDS DAKS,
jautrais ZAĶIS,
pelēcis VILKS,
viltīgā LAPSA,
draudzīgais LĀCIS,
varenais RUNCIS ZĀBAKOS,
mīlīgā KAĶENĪTE,
aizjūru BURVIS,
labsirdīgais PEKAUSIS,
blēņdare PŪĶĪTE,
mazulis PŪĶĒNS.
nebēdnis TARZĀNS.
draiskule DŽEINA
 
Programmas garums : 30 min - 2 h  (dažadi varianti, draudzīgi - elastīgas izmaksas) 

MAZS IESKATS DAŽĀS PROGRAMMĀS

"LIELĀ PUĶE" - piedalās MIKIJS un MINNIJA

MIKIJS ir atradis noslēpumainu ziedu, kādu vēl nekur iepriekš nav redzējis un steidzas to parādīt savai labākajai draudzenei MINNIJAI. Arī Minnija ir nesaprašanā, ko ar šādu ziedu iesākt..... un te pēkšņi abiem rodas superjauka doma - par cik viņi ie ielūgti uz dzimšanas dienas ballīti, viņi nolemj šo ziedu parādīt jubilāram, domādami, ka jaunie draugi viņiem noteikti varēs palīdzēt. Izrādās, ka tas nav parasts zieds - tas savās ziedlapiņās slēpj uzdevumus, kuri paveicami tikai draugu pulkā. Nu ko - ballīte var sākties, jo tieši jubilārs palīdzēs Mikijam un MInnijai izpildīt visus uzdevumus, lai nokļūtu pie lielā pārsteiguma. 

"DONALDA DAKA ČIMODĀNS" - piedalās DONALDS DAKS un MINNIJA/MIKIJS

Donalds Daks ir liels ceļotājs. Izceļojis pa visu plašo pasauli un redzējis daudzas brīnumainas vietas, tas savā čimodānā ir sakrājis dažādus brīnumus. Un nu ir pienācis laiks to atvērt, ali parādītu tieši Tev! Kas tad  īsti slēpjas noslēpumainajā čimodānā??? Tas tev noteikti ir jāredz!!! Nekavējies! Vērsim to vaļā!

"SPOCIŅŠ - JOCIŅŠ" - piedalās VILKS un ZAĶIS

Nevienam nav nospēlpums, ka Vilks ir liels palaidnieks un nemitīgi trenkā Zaķi garausi. Par godu tavai lielajai dienai - dzimbimdienai, abi ir salīguši mieru un Vilks apsola uzvesties kā pieklājās. Zaķim šāds Vilka solījums dikti iet pie sirds. Zaķis nolemj kopā ar draugiem Vilku izjokot. Vilsk nav gatavs padoties un tā nu jautrais izjokošanas burziņš var sākties. Nāc mūsu pulkā un jokosimies kopā!

"MEŽA SKOLA" - piedalās LĀCIS UN LAPSA

Vai Tu zināji, ka ne tikai tev ir sava skola? Arī mežā ir skola, kurā vari mācīties arī Tu. Lācis un Lapsiņa ir gatavi pastāstīt kādi brīnumaini atgadījumi notiek viņu skolā. Nebrīnies, tas ir patiesi interesanti, jo Lapsiņa ir vislabākā krāsu pazinēja, savukārt Lācis ir īsts skaitīšanas lietpratējs. Dodamies un kopā pavadīsim neaizmirstamu un interesantu dienu meža skolā, kur iemācīsimies kā visjautrākajā veidā skaitīt, kā visvieglāk pārvarēt dažādus šķēršļus, kā pavisam jautriun vienkārši ceļot pa pasauli un ne tikai to! Aiziet! Dodamies!

"MĀKOŅU PILS SARGS" - piedalās RUNCIS ZĀBAKOS un PŪĶĪTE

Pašam labākajam pils sargam - Runcim Zābakos ir atgadījusies liela ķibele. No mākoņu pils ir pazudusi viņa draudzene pūķīte Dūdīte. Dodoties lielajos meklējumos Runcis atklāj, ka Pūķīte devusies ciemos uz dzimšanas dienu. Bet te nu seko pats jocīgākais un interesantākais. Pūķīte nokļūstot uz zemes vairs nespēj lidot un nespēj atgriezties mājās. Runcim aiz jostas slēpjas slepena vēstule - izrādās, ka pūķītei ir jāparāda un jāiemāca ballīšu noslēpumi un tikai tad viņa spēs atgriezties mājās! Nekavēsimies, visi kopā parādīsim kā ballējās uz zemes !

"NIĶĪTIS - STIĶĪTIS" - piedalās BURVIS un PŪĶĪTE

Aiz deviņām jūrām un septiņiem kalniem Kristāla pilī dzīvo Burvis un Princese. Princese ir ļoti nepaklausīga un niķīga un burvis vairs nespēj ar viņu tikt galā. Tā nu viņš meklē palīdzību un ir nonācis tieši pie tevis. Kopā ar draugiem burvis nolemj mazliet pārmācīt niķīgo princesi un nobur viņu par pūķu meiteni. Princesei tas netīk un viņa nosolās laboties. Nu ko .... gatavi? Visi kopā dosim princesei dažnedažādus uzdevumus un pildīsim arī paši., ja tas izdosies, tad burvestība izzudīs! Nu ko, gatavi? Aiziet!

ZVANI - 25411666 - Agrita, VAI RAKSTI - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Pasaku Tēli

"Pārsteigumu Karuseļa" Pasaku tēli

 

CUKURVATE un POPKORNS

Lai Tava ballīte butu vēl saldāka, piedāvājam DAŽĀDU GARŠU CUKURVATI. Mazie būs prieka pilni saņemot šo pūkaino un gaisīgo gardumu. Arī vecākiem šis saldais našķis iet pie sirds! Piedāvājumā arī SALDAIS POPKORNS, kas garšo gan lieliem, gan maziem :) 

cukurvate

Privātiem pasākumiem, firmu ballēm utt - pēc vienošanās, atkarīgs no dalībnieku skaita.

 

LIELIZMĒRA SPĒLES,ATRAKCIJAS, BATUTS

Ja ballītē vēlies kārtīgi izkustēties un iemēģināt roku sportiskās aktivitātēs, reizē padarot aktīvu darbošanos par dienu pilnu jautrības, tad aicini palīgos Pelēci VILKU ar savām jautrajām Atrakcijām, Jautro Cirku un Batutu.

 

Lai jūsu bērnu ballīte būtu vēl jautrāka, ir iespēja iznomāt dažādas interesantas lielās piepūšamās atrakcijas, arī ar multiplikāciju filmu varoņiem Hello Kitty, Spiderman, Sponge Bob. Sīkāka informācija www.piepusamie.lv

 

SEJIŅU APZĪMĒŠANA

Katram bērniņam pasākuma laikā ir iespēja pārtapt par kādu iemīļotu pasaku varoni un kā ar burvju otiņas mājienu nokļūt savā pasakā.

 

BALONU DEKORĀCIJAS

Kas gan ir svētki bez baloniem???

„Pārsteiguma Karuseļa” Mazā Feja uzburs krāsainus balonu pušķus, ziedus un citas pārsteidzošas lietas.

 

BALONU ZVĒRIŅU LOCĪŠANA

Kam gan netīk pārsteigumi? Mums tie ir ik uz soļa – še ku - re ku klāt ir burve, kas jūsu acu priekšā pārvērš  garos balonus neparastā zvēriņā, taurenī vai kādā citā interesantā veidolā

Katrs mazais draugs pasākuma beigās saņem balonu zvēriņu, ko viņa acu priekšā uzloka kāds no pasaku tēliem.

 

RADOŠĀS DARBNĪCAS

„Pārsteigumu Karuseļa” darbnīcā jau rosās Pelnrušķīte un aicina mazos darboties līdzi. Atbilstoši pasākuma tematikai kopīgi izveidojam interesantas lietiņa, ko ņemam mājās, kā mīļu piemiņu no pasākuma.

 

BURBUĻU MAŠĪNA

Pasākumā iezogas krāsainu ziepju burbuļu virpulis, kas rada mirdzumu acīs un smaidu sejā. Papildus iespēja katram izmēģināt savu roku lielo burbuļu veidošanā.

 

IELŪGUMI

Pārsteidz savu draugu ar neparastu „Pārsteiguma Karuseļa” Krustmāmiņas gatavotu ielūgumu uz savu sengaidīto svētku dienu.

 

DĀVANIŅAS

Lieliskas dāvaniņas jublilāram un pārsteiguma balviņas katram svētku viesim

Piedāvājam lielākas davaniņas jubilāram un mazākas pārsteiguma dāvaniņas katram ciemiņam.

 

KŪKAS

Ņam, ņam, ņam... Gardas kūkas garšo Man. Ne tikai gardas, bet arī dažādu formu kūkas mazajiem par pārsteigumu. Arī lielais svētku kliņģeris ar gardo pildījumu gaida, lai nokļūtu tieši Tavā puncītī.

 

LIDOJOŠĀ ZIVS

Liels pārsteigums gan lieliem, gan maziem ieraugot pa gaisu peldošu laimes zivtiņu. Kādēļ Laimes? Tādēļ, ka runā, ja ieraugot šo zivtiņu mēs vēlamies mazliet vairāk laimes, tad noskaitot līdz pieci, mēs sākam  smaidīt ... un tas nozīmē ...

 

 

FOTOGRĀFS

Jūsu svētku dienu iemūžinās profesionāls fotogrāfs un krāsainās bildītes iegūsiet orģināli  noformētā diskā.

 

BURVJU MĀKSLINIEKS

Interesanti un krāšņi burvju triki – burvju mākslinieka izpildījumā. Mākslinieks pasākumā iesaista gan lielus, gan mazus.

 

GLITTER TETUVĒJUMI

Piedāvājam Jūsu svētkiem un pasākumiem glitter tetovējumus, kas paliks par piemiņu viesiem vēl vairākas dienas!

Glitter tattoo ir jauna, moderna līnija rotaslietu pasaulē- ķermeņa mirdzoši tetovējumi.

Šī joma joprojām atrodas attīstības un popularizācijas stadijā, kas piesaista ne tikai ar savu pagaidu saturu, bet galvenais,  kas rada svētku sajūtu.

Glitter tattoo kolekcijāir pieejama plaša krāsu gamma, tāļauj veidot krāsainus un vizuāli gan lielus, gan mazus zīmējumus uz ķermeņa. Bagāta iztēle, dažādas krāsas un mirdzums - tas ir galvenais, zīmējot mirdzošos tetovējumus.

 

KARAOKE

Katram iespēja iejusties zvaigznes tēlā un parādīt savu mīļāko dziesmu īpašā izpildījumā. Piedāvājam bērniem no 7 gadu vecuma.

 

Top.LV