e-pasts:

info@parsteigumukaruselis.lv

Mob. 25411666

Skype Me™!

PAR MUMS

Mēs „Pārsteigumu Karuseļa” jautrā un atraktīva komanda ar vairāk kā 7 gadu pieredzi dažādu pasākumu organizēšanā un vadīšanā, aicinām arī Tevi ielekt mūsu karuselī un griezties mums līdzi.

Mūsu karuselī vari atrast dažādas interesantas lietas gan lieliem, gan maziem

Piedāvājam dažādas programmas mājas ballītēm kopā ar pasaku tēliem, koorporatīvos pasākumus, sporta spēles, izlaidumus, dažādus tematiskos svētkus - Lieldienas, Ziemassvētkus, Mārtiņdienu u.c. veikalu atklāšanas svētkus, rīkojam atpūtas un piedzīvojumu nometnes, piedalamies pilsētu svētkos un ne tikai.

Mūsu piedāvājuma plašajā klāstā ir arī balonu zvēriņu locīšana, sejiņu apzīmēšana, gliteru tetovējumi, burbuļu šovi, iesaistot bērniņus, balonu dekorācijas, dažādas atrakcijas, lielizmēra spēles, batuts, cukurvate, popkorns un daudz kas cits.   Mūsu komandā strādā pieredzējuši vadītāji, līdz ar to katrs pasākums ir piepildīts ar aizvien jaunām idejām.

 Katram pasākumam pieejam ar devīzi - mēs par kvalitāti nevis kvantitāti, līdz ar to arī sadarbības partnerus izvēlamies īstus profesionāļus. Programmas izstrādājam individuāli katram klientam, atkarībā no vēlmēm, katram varam piedāvāt vislabāko risinājumu.

Pieaugušajiem piedāvajam interesantas un mazliet pikantas programmas ar dažādu viesmākslinieku piedalīšanos, izstrādājam scenārijus un organizējam un  vadam kāzas, jubilejas, koorporatīvos pasākumus, sporta spēles, nodrošinām pasākumā kvalitatīvu apskaņošanu, DJ pakalpojumus, dzīvo mūziku u.c. Daudzu gadu garumā izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un aktieriem, vakara vadītājiem.

Ļoti veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar daudzām Latvijas pilsētām, kā vienu var pieminēt - Ventspils kultūras centru, kur dodamies ciemos nu jau katru mēnesi, ciemojamies daudzos kultūras namos -  Valmierā, Kuldīgā, Talsos, Rūjienā, Siguldā, Ikšķilē, Aknīstē,Tukumā,Salaspilī, Bārbelē, Stelpē, Ulbrokā u.c.  Mūsu patstāvīgie klienti ir daudzas Latvijā pazīstamas firmas, kā arī privātie klienti.

Nāc Un Ballēties Sāc!

Top.LV